ПРО НАС

ПЕРЕТВОРЕННЯ ПРОСТОРУ З МЕТОЮ ЙОГО ГАРМОНІЗАЦІЇ

  НАША МІСІЯ

Творча група "Кайлас-В" працює з 2002 року та має багаторічний досвід в створенні муралів та рекламних розписів, оформленні фасадів та інтер'єрів. Ми є одними з найвідоміших муралістів України та володіємо експертними навичками у створенні великих зображень на стінах будівель.

 

Наша група використовує різні техніки, включаючи графіті, розпис стін, 3D графіті та інші, щоб створювати унікальні мурали та рекламні розписи, які прикрашають міста та приносять гармонію навколишньому середовищу.

Наші досягнення включають в себе створення найбільших графіті на житлових будинках, виграш відкритих тендерів на створення муралів у різних областях України, а також реставрацію фресок у Харкові за підтримки Українського культурного фонду.

Наша географія робіт охоплює не тільки Україну, але й інші країни світу, такі як Польща, Німеччина, Данія, Казахстан, Пакистан, Китай, В'єтнам, Філіппіни та багато інших.

Ми завжди готові реалізовувати проекти муралу та рекламних розписів в будь-якій точці України та за її межами, принесши кольори та гармонію у навколишнє середовище

 

Усі митці мають допуск до виконання висотних робіт та роботи на рухомих платформах.

 

Напрям діяльності:
⦁ Організація заходів.

⦁ Муралізм. 

⦁ Комерційне фарбування та оздоблення. 

⦁ Організація виставок.

 

Віхи:
 Перший великий проект у 2013 році був відзначений як «Найбільше графіті на житловому будинку – портрет Юрія Гагаріна». 

У 2014 році «Найбільше графіті на житловому будинку – це портрет Тараса Шевченка. 

У 2019 році ми виграли відкриті тендери на створення муралів у Харківській області та місті Чернівці. 

У 2020 році творчий колектив виграв грант Українського культурного фонду (УКФ)

на реставрацію фресок у Харкові. 

У 2021 році ми виграли відкриті тендери на створення муралів у Харківській та Запорізькій областях.

 

Регалії:

Амбасадор креативних індустрій міста Харкова. 

Подяка Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради за організацію конкурсу «Я люблю Харків» в рамках VIII Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» 

Подяка від Бахмутської міської ради за створення комфортного, позитивного візуального простору в місті Бахмут, збільшення його привабливих можливостей.