ПРОЕКТИ

Мурал "Спротив" у Черкасах

У серпні 2022 року колектив творчих особистостей втілив у життя мурал "Спротив". Це мистецький розпис стіни, спрямований на відображення емоційного та духовного світу українців під час важких випробувань.

 

У центрі муралу - образ маленької української дівчинки, яка витримує жорстокі реалії воєнних часів, але залишається спокійною та зберігає своє внутрішнє світло.

Мурал "Спротив" розташований у центрі Черкас, поряд із серцем України, і його розмір становить 157 квадратних метрів. Роботи були здійснені під ключ за 10 днів. Більше часу зайняло створення ідеї, підготовка моделі та реквізиту.

 

Меценатом цього проекту став В'ячеслав Овчаренко, людина, що відчуває любов до рідного міста. Йому сподобалася наша ідея муралу, і він надав можливість її втілити у життя через цей стінопис.

Цей арт-проект є відображенням нашої внутрішньої боротьби та сили в умовах випробувань. Ми віримо, що мистецтво може зберегти нашу самобутність та зміцнити духовність, допомагаючи нам побачити майбутнє, пам'ятаючи про минуле.

 

Цей мурал є свідченням нашого протистояння, яке ми намагаємося виразити через мистецтво, зберігаючи неповторну ідентичність українського народу.

 

< ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ПРОЕКТІВ