ПРОЕКТИ

Розпис СТІН та декорування бару  "Coyote Ugly"

Творча група взяла участь у проекті розпису стін та художньому оформленні бару "Гадкий Койот" на вулиці Мечникова 9А у місті Київ. Ця мережа барів є частиною відомої американської сітки та здобула свою популярність завдяки особливій концепції та атмосфері.

 

Історичний нарис.

 

Перша "Гадкий Койот" відкрилася в Нью-Йорку 27 січня 1993 року, коли випускниця нью-йоркського університету Ліліана Ловелл відмовилася від стажування на Уолл-стріт і вирішила стати барменом. З того часу мережа активно розвивалася, відкриваючи нові заклади в Лас-Вегасі, Новому Орлеані, Сан-Антоніо, Остіні, Нешвіллі, Денвері, Мемфісі та інших містах.

У 2000 році на основі цієї історії був знятий фільм "Гадкий Койот" з Марією Белло в ролі Ловелл та Пайпер Перабо в ролі початківця композитора, що відкрили бар в Нью-Йорку. Фільм зібрав понад 110 мільйонів доларів по всьому світу.

 

Суть проекту.

 

У нашій роботі ми виконали розфарбування стін, розробили трафарети для бару та продумали технологію для оформлення панно над барною стійкою, дотримуючись концепції та стилю "Гадкого Койота".

 

Складнощі проекту.

 

Проект був здійснений у короткі терміни, що вимагало від нашої команди максимальної ефективності та уваги до деталей. Також, високі стандарти якості робіт вимагали використання тільки найкращих матеріалів та технік виконання.

 

Завершення проекту.

 

Наша творча група успішно завершила роботу з розфарбування стін та створення трафаретів для бару "Гадкий Койот". Наші витвори відповідали вимогам замовника та надали унікальну атмосферу закладу, що додає йому неповторності та стилю.

< повернуться до проектів