ПРОЕКТИ

Створення муралу «Громада счастливых людей» на замовлення міської ради міста Бахмут

Ідея створення муралів виникла у міського голови та отримала активну підтримку мешканців Бахмута під час соціологічних опитувань. У травні на сесії міської ради була представлена ідея створення муралів у місті. Внаслідок опитування було визначено, що найкращим місцем для реалізації проекту є в'їзд із боку міста Костянтинівка. Тому адміністрація зосередила увагу на двох дев'яти поверхівках за адресою вул. Чайковського, 105.

 

Нам було доручено створити мурали в Бахмуті. Ми представили три ідеї для створення муралів. Мешканці міста проголосували за зображення сім'ї та дітей

 

Затверджена концепція створення муралів.

 

Найкраще відображає вічні цінності щастя та добра - це сім'я та діти. Добро передається від серця до серця. Кожен з нас може зробити світ навколо себе кращим. Серед змістовної суті карантину виокремлюються загальнолюдські цінності - сім'я та діти. Любов до дітей стимулює нас ставати кращими та думати про розвиток громади.

 

Мурали в Бахмуті були здійснені за рахунок коштів спонсорів. Роботи над муралами завершилися наприкінці серпня 2020 року і були презентовані на святкуванні дня міста. Усі етапи від ідеї та макету до встановлення підйомної техніки, підготовки фасаду, затвердження плану малювання та створення муралів були виконані в рамках проекту.

Цей проект став частиною створення художнього ландшафту міста та надав можливість спільноті насолодитися мистецтвом у громадському просторі.

 

ПРОМОВІДЕО

Відеоматеріал про створення муралів

< повернуться до проектів